Gałki meblowe DOTmanufacture w Living Room!

with Brak komentarzy

Czas podzielić się jeszcze jedną przyjemną rzeczą, która przydarzyła nam się miesiąc temu. Do tej pory nie pisaliśmy nic na ten temat, bo artykuł w Living Room, o którym mowa, wyszedł mniej więcej w czasie targów Warsaw HOME, które baaardzo nas zaabsorbowały;) Ale to właściwie świąteczne wydanie magazynu, a święta coraz bliżej, więc czas najwyższy napisać co nieco o artykule. Może was do czegoś zainspiruje? Kubek herbaty w dłoń, kocyk na kolana, usiądźcie wygodnie i zaczynamy:)

Artykuł o gałkach do mebli DOTmanufacture jest świetną lekturą do herbaty | DOTmanufature

 

    Jak powstaje wywiad z zespołem manufaktury gałek meblowych?:)

Już jakiś czas temu (bo od pisania do publikowania zazwyczaj mija trochę czasu…) powstał wywiad z nami, na różne tematy związane z pracownią DOTmanufacture, z naszymi zainteresowaniami, technikami, którymi się posługujemy. Przy okazji tego typu rozmów zawsze mamy dylemat: o czym właściwie mamy mówić? Nie brakuje nam rzecz jasna pomysłów, problem tkwi raczej w tym, że pomysłów mamy zbyt wiele! Praca nad gałkami ma tak wiele aspektów, tyle etapów przechodzimy od pomyślenia o jakimś kształcie, teksturze czy kolorze, do realizacji i wprowadzenia produktu do sprzedaży, że naprawdę często nie wiemy, od czego zacząć. A może w ogóle nie powinnyśmy mówić o naszej stronie tego procesu, tylko opowiadać o ludziach, z którymi współpracujemy, którzy często sprawiają, że skomplikowane z pozoru procesy stają się nagle możliwe do wykorzystania? A może o naszych Klientach, których zachwyt często nas onieśmiela, a konstruktywne uwagi pomagają nam iść do przodu, pomagają nam się rozwijać i upewniają, że idziemy w dobrym kierunku? A może o współpracy w naszym zespole, która wybiega poza zwykłe stosunki w miejscu pracy? Tak wiele mamy do powiedzenia, że nasi rozmówcy czasem muszą poddać się naszemu potokowi słów:)

Artykuł o naszych uchwytach do mebli i gałkach | DOTmanufature Gałki meblowe i uchwyty dziecięce od DOTmanufacture w Living Room | DOTmanufature

 

W tym przypadku próbowaliśmy powiedzieć po trochu o wszystkim. O naszej drodze do rozwijania manufaktury gałek meblowych. O samych gałkach meblowych, które robimy, tych repusowanych, tych do pokoju dziecięcego (przy tej okazji dołączyliśmy do wywiadu jedno z naszych ulubionych zdjęć, zgadniecie które?:) ), czy szklanych gałkach i uchwytach do mebli. O realizacjach, które mamy już za sobą, jakie dylematy czasem musimy rozstrzygać kiedy trzeba zaproponować gałki meblowe lub uchwyty do konkretnego wnętrza. Poopowiadaliśmy trochę o miejscu, w którym pracujemy, w którym mamy wiele intrygujących maszyn i przedmiotów, i o technikach, którymi lubimy się wspomagać przy produkcji.

Gałki do mebli i uchwyty w artykule Living Room? Zapraszamy do lektury!

Artykuł ukazał się w październikowo-listopadowym numerze magazynu Living Room. Przeczytajcie, jeśli jesteście ciekawi całości, na zachętę umieszczamy parę zdjęć numeru. Czas więc chyba na nowy kubek herbaty i dalszą lekturę…?;)

DOTmanufacture w magazynie Living Room - przeczytajcie o naszych gałkach meblowych i uchwytachArtykuł o manufakturze DOT w magazynie Living Room | DOTmanufature