Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

STAMP – kolekcja gałek do mebli i wieszaków z mosiężnymi i miedzianymi wykończeniami –

Mosiądz i miedź zawsze mają swoich zwolenników, niezależnie od panujących trendów. My również do nich należymy. Od początku dla naszych Klientów wykonywaliśmy uchwyty z frontami z tych metali, przeróżnie wykańczane. W końcu postanowiliśmy zaprojektować wzór, który by wszedł do stałej oferty. Zależało nam, aby nie powielać tego, co jest już na rynku oraz żeby stworzony uchwyt pasował do nowoczesnych jak i do dawnych mebli. Naturalne dla nas było rzemieślnicze podejście do tego wyzwania, które zakłada użycie ręcznie obsługiwanych narzędzi.

Pięknie starzejąca się miedź i mosiądz zdobią nasze uchwyty meblowe i wieszaki

Tym tropem idąc zaprojektowaliśmy uchwyty i wieszaki STAMP. Linie jakie pojawiają się na ich miedzianych i mosiężnych frontach są nieregularne. Im bardziej nieregularne tym bardziej je lubimy. Dzięki temu,efektowi gałki zamontowane na meblu nadają im eleganckiego, ale swobodnego charakteru. Metal jest przez nas wstępnie oksydowany aby od początku posiadał postarzony wygląd. Dzięki temu miedź i mosiądz utleniające się w trakcie użytkowania nie zmieniąją wyglądu całego uchwytu.

Oprócz gałek i wieszaków STAMP na bazach dębowych olejowanych oferujemy również wersję gałek STAMP BLACK na bazach z drewna lakierowanego na kolor czarny. Dzięki temu można subtelnie podkreślić elegancję czarnych mebli.