Wyświetlanie 1–40 z 98 wyników

Uchwyty i gałki do mebli wykonujemy z dbałością o szczegóły

Każdy model uchwytu jest unikalny i ma swój charakter. Projektując uchwyty bierzemy pod uwagę funkcjonalność ale również estetykę. Inspiracją jest dla nas historia sztuki i architektury ale śledzimy również bieżące trendy i odpowiadamy na potrzeby Klientów.
Wybierając nasze gałki do szafek i uchwyty wybierasz jakość i trwałość i wspierasz polskie rzemiosło,

Nasze gałki i uchwyty drewniane nie są lakierowane, ale olejowane.

Gałki i uchwyty drewniane to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie naturalne materiały i chcą stworzyć w swoim domu przytulną atmosferę.
Oleje, którymi są impregnowane, są
przez nas wybierane ze względu na jakość i atesty. Szczegółowy opis olejów znajdziesz zawsze na karcie produktu w zakładce opis olejów i pielęgnacji.

Kolorowe emaliowane gałki i uchwyty meblowe

Olejami impregnujemy również gałki i uchwyty emaliowane które łączą w sobie tradycję rzemieślniczą z nowoczesnym designem. W oparciu o dwie klasyczne techniki – emalierstwo oraz pracę z drewnem – stworzyliśmy najpierw linię gałek emaliowanych SIMPLE, które pasują zarówno do mebli w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Mogą stanowić ciekawy akcent dekoracyjny na froncie szafki kuchennej lub komody w salonie.

Gałki emaliowane oferujemy w kilku kształtach oraz w średnicach od 2 do 5,5 cm. Do serii SIMPLE w późniejszym czasie dołączyły kolekcje bardziej ozdobnych gałek emaliowanych jak: MODERNA, PATTERN, FACES, KOSMOSY i inne.

Gałki STAMP miedziane i mosieżne wykonujemy również na drewnianych bazach.