Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Mosiężne gałki do mebli

Mosiądz i miedź zawsze mają swoich zwolenników, niezależnie od panujących trendów. My również do nich należymy. Od początku dla naszych Klientów wykonywaliśmy uchwyty z frontami z tych metali, przeróżnie wykańczane. W końcu postanowiliśmy zaprojektować wzór, który by wszedł do stałej oferty. Zależało nam, aby nie powielać tego, co jest już na rynku oraz żeby stworzony uchwyt pasował do nowoczesnych jak i do dawnych mebli.

Miedziane gałki do mebli

Tym tropem idąc zaprojektowaliśmy uchwyty i wieszaki STAMP. Linie jakie pojawiają się na ich miedzianych i mosiężnych frontach są nieregularne. Dzięki temu, zamontowane na meblu nadają im eleganckiego, ale swobodnego charakteru. Metal jest przez nas wstępnie oksydowany aby od początku posiadał postarzony wygląd. Dzięki temu miedź i mosiądz utleniające się w trakcie użytkowania nie zmieniąją wyglądu całego uchwytu.

Miedziane uchwyty do szafek kuchennych

Jeśli kochasz miedziane dodatki w kuchni sprawdź również nasze gałki do mebli STAMP BLACK. Lakierowana baza drewniana jest odporna na wodę oraz nie wymaga specjalnej pielęgnacji – co w kuchni jest dodatkową zaletą. Uchwyty STAMP BLACK pięknie prezentują się na na czarnych kuchennych frontach oraz na szafkach w różnych odcieniach drewna.