Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wielobarwne mozaikowe uchwyty do mebli TONE

Technika tworzenia uchwytów MODERNA i TONE jest podobna do tej, którą wykorzystywaliśmy dotychczas: polega na wypalaniu emalii jubilerskiej na miedzi. Jednak w przypadku nowych uchwytów na jednej płaszczyźnie układamy wiele osobno emaliowanych fragmentów, które – jak w mozaice – po złożeniu stanowią całość.

Uchwyty TONE zaprojektowaliśmy zestawiając ze sobą barwy niekontrastujące, ale tworzące harmonijną, choć wyrazistą, całość. Tak powstał TONE Green, TONE Blue, TONE Violet i TONE Grey.

Każdy z naszych uchwytów emaliowanych jest ręcznie wykonywany. Wiemy, że piękno i jakość wymagają czasu i uwagi, i jesteśmy skłonni włożyć ich tyle, ile trzeba, aby efekt był powalający. Długo planujemy zestawienia kolorystyczne, tak aby ta zieleń pasowała do tego fioletu, a czerwona emalia pasowała di niebieskiej. Każdą mozaiką ręcznie wycinamy i emaliujemy w naszym warsztacie, także żadne dwa uchwyty nigdy nie będą do końca identyczne. Wierzymy jednak w wyjątkowość tego, co jest projektowane i wykonywane lokalnie, i wiemy, że bardzo wielu z Was również docenia starannie i z pasją wykonywane rzemiosło

Uchwyty TONE znajdziecie w naszym sklepie w kategorii Premium.