Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Uchwyty do mebli relingowe kolorowe
Uchwyty meblowe długie, wiele kolorów - w komplecie z uchwytami okrągłymi
119,00 148,00  za szt.
Industrialny uchwyt meblowy KOLOR
Industrialny uchwyt meblowy KOLOR
Cena 43 zł / 55 zł
Skontaktuj się z nami: info@dotmanufacture.com
Stalowa gałka do mebli STEEL | DOT manufacture
STEEL gałka meblowa
48,00  za 1 szt.

Gałki i uchwyty industrialne DOT Manufacture

Z tymi uchwytami wiąże się piękna historia polskiego przemysłu ciężkiego. Tak, niektóre z naszych uchwytów industrialnych z kolekcji limitowanych mają w sobie element będący kiedyś częścią wielkiego organizmu fabryki.

W naszej Manufakturze element stalowy szlifujemy, gwintujemy, lakierujemy lub w inny sposób przygotowujemy do nowej funkcji. Czasami łączymy go z drewnem aby skontrastować faktury i materiały oraz podkreślić jego niezwykłą formę.

Tak właśnie powstał uchwyt PAJĄK – duży, masywny uchwyt stalowy, który w nowej przygotowanej przez nas odsłonie nabrał kolorów. Nadaje się doskonale do drzwi przesuwnych lub do dużej szafy bądź komody.

W ramach tej rodziny gałek i uchwytów prezentujemy również serię uchwytów KOLOR w dwóch kształtach i bogatej palecie kolorów. Mocne, stalowe, niezwykle wygodne w użyciu. Doskonale komponują się innymi dodatkami industrialnymi.

Uchwyty meblowe „z uchem” wykonujemy w dwóch rozmiarach 3 i 5 cm, natomiast uchwyty podłużne w rozstawach 12,8 i 16 cm.

Uchwyty KOLOR dobrze sprawdzają się we wnętrzach o charakterze „loftowym”. W zależności od projektu wnętrza mogą służyć w kuchni, w hallu, łazience.

Uchwyty z uchem jednocześnie świetnie sprawdzają się jako gałki meblowe w pokoju starszych dzieci – są trwałe, kolorowe a przy tym mogą być przeróżnie wykorzystywane, np. pozwalają na zaaranżowanie żeglarskiej scenerii, kiedy zaadoptujemy je jako szekle.

Dostępne kolory uchwytów:

  • żółty,

  • szary – jasny,

  • miętowy,

  • zgaszony niebieski.