Wyświetlanie 1–40 z 51 wyników

Uchwyty do mebli premium

Wyjątkowe wnętrza potrzebują wyjątkowych dodatków.W tel kategorii prezentujemy ekskluzywne uchwyty i gałki do mebli. Znajdziecie pośród nich emaliowane mozaiki i drewniane mozaiki oraz wyjątkowe, duże wzorzyste uchwyty.

Designerskie gałki do mebli

Projektowanie to nasza pasja. Przyglądamy się trendom w designie aby jak najlepiej nasze projekty odpowiadały na Wasze potrzeby. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie uchwyty do mebli w różnych kolorystykach. Półokrągłe uchwyty TONE przygotowalismy w tonacji zielonej, granatowej, fioletowej i biało-czarnej.
Gałki do mebli MODERNA oferujemy w wersji niebieskiej, szarej, pastelowej oraz w barwach podstawowych – gdzie bezpośrednią inspiracją był neoplastycyzm.

Eleganckie drewniane gałki do mebli

Jeśli szukasz gałek drewnianych, lecz nie zadowala Cię jednolita powierzchnia, sprawdź nasze ekskluzywne gałki do mebli KLIMT. W całości wykonane są z drewna a jednak można o nich powiedzieć, że są wielokolorowe.
Front gałki ozdabia mozaika wykonana z wielu gatunków drewna. Dzięki temu przeplata się na nich wiele odcieni – od beżowego, przez czerwony do ciemnobrązowego.