Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Gałki szklane do mebli

Przepiękne odcienie barwionego szkła, w połączeniu z jego naturalną świetlistością dają niesamowite możliwości aranżacji mebla we wnętrzu. W zależności od koncepcji można uzyskać cukierkowy, czy może raczej landrynkowy, look lub stonowaną kompozycję dopasowaną tonacją do tapety czy dywanu. Szklane gałki do mebli wykonujemy w kilku rozmiarach – dzięki temu kolor możemy dawkować i zdecydować czy wystarczy kropla (małe szklane gałki  do mebli) czy przyda się większa plama (duże okrągłe gałki lub gałki HEXAGON).

Szklane gałki do szuflad

Najmniejsze szklane gałki mają średnicę 3 cm i będą dobrze wyglądały nawet na drobnych toaletkach czy szafkach nocnych. Jeśli chcemy gałek szklanych użyć do szuflad w kuchni – proponujemy większe, o średnicy 4 cm.
Do największych szuflad najlepsze będą uchwyty szklane – montowane w dwóch punktach.

Gałki do mebli porcelanowe

Porcelana jest lubiana za trwałość oraz łatwość czyszczenia. Te same cechy będą miały szklane gałki do mebli. Ich czyszczenie nie wymaga nic ponad wilgotną ściereczkę. Dopiero przy na prawdę mocnym ubrudzeniu sięgnijcie po delikatny płyn do mycia (może być do mycia naczyń). Zarówno do porcelany jak i szkła nigdy nie używajcie drapiących szczotek czy ostrych myjek.