Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wieszaki na ubrania

W DOT Manufacture staramy się, aby to co zaprojektujemy, stworzymy – nie było zwyczajne. Aby przedmioty codziennego użytku, które opuszczają naszą pracownię były wyjątkowe, dopracowane i aby cieszyły was latami. Kiedyś w naszej ofercie były tylko gałki i uchwyty do mebli. Jednak coraz częściej zadawaliście pytania o wieszaki na ubrania i dlatego prawie każdą z naszych serii wzbogaciliśmy o jeden lub dwa modele wieszaków.

Wieszaki na ręczniki

Wiemy od Was, że część z wieszaków jakie u nas zamawiacie montujecie w pokojach, aby mieć podręczne miejsce na odwieszenie ubrania czy torby. Jednak wiele z nich montujecie w łazience – na ręczniki. Najbardziej oszczędne w wyglądzie są nasze wieszaki Simple i Basic – wykonane są w 100% z drewna dębowego. Jeśli lubicie prostotę – będą dla was idealne!

Ozdobne wieszaki

Bardziej ozdobna wersją dębowego wieszaka jest wieszak SIMPLE emaliowany. Aby dopasować kolor wieszaka do wnętrza możecie wybierać spośród 24 odcieni emaliowanych frontów.
Jeśli szukasz czegoś jeszcze bardziej ozdobnego sprawdź nasze wieszaki z kolekcji graficznych: FACES, KOSMOSY i ALFABET.

Wieszaki do łazienki

Czy myśleliście o tym, aby we wspólnej łazience mieć swój – „zaklepany” tylko dla siebie – wieszak? Z naszymi wieszakami ALFABET to nic prostszego! Od teraz każdy członek rodziny może mieć wieszak na ręcznik z pierwszą literą swojego imienia 🙂
No chyba, że imiona wszystkich zaczynają się na tę samą literę… I na to jest sposób: każdy może wybrać swój kolor lub grafikę z jednej z trzech kolekcji. Nie macie pomysłu? Napiszcie di nas – wspólne coś wymyślimy!

Wieszaki do przedpokoju

Specjalnie do przedpokoju przygotowaliśmy wieszaki HORIZON – dla tych z was, którzy lubią tradycyjną formę wieszaka.
Wieszaki te dostępne są w trzech długościach. Jeśli zaś chodzi o kolory – dajemy Wam pełną swobodę. Każdy z haczyków może być w innym odcieniu – nic tylko wybierać!