Wiosenne dziecięce gałki meblowe

with Brak komentarzy

Niedawno zrobiliśmy mini quiz o kolorach w zaprzyjaźnionej grupie dzieci. Dzieci wybierały swój ulubiony kolor. Wygrał zielony! Co zabawne ? dzieci tym samym ?potwierdziły? wybór Pantone na rok 2017. Kolorem roku jest Greenery. Przypadek? A może nasi najmłodsi po prostu czują już w powietrzu wiosnę, zauważają powiększające się pąki i słyszą ptasie zaloty? Mamy nadzieję, że zima definitywnie już odeszła. Dziś pierwszy dzień Wiosny! Witamy wiosenkę, która jak co roku przyniesie nam świeże pomysły na projekty gałek – co najmniej tak świeże jak odcień Greenery 😉 .

Wyprowadzamy gałki na spacer?

Na jeden z ostatnich spacerów nasz najmłodszy współpracownik zabrał ze sobą nie samochodzik, nie rower, nie Pana (Pan – ludek ufoludek) a? właśnie zielone gałki.
Zobaczcie, pasują jak ulał do małych rączek! I zyskały również nowy ?pancerny? atest – przeszły test wytrzymałości. Można je nosić w rączkach, schować do kieszeni, budować z nich wieżę a nawet grać w Memory!

gałki dzieciece - zielone emaliowane - małe rączki gałki dzieciece - zielone emaliowane - koło - a gdzie auto? gałki dzieciece - zielone emaliowane - komplecik zielony gałki dzieciece - zielone emaliowane - na spacerze gałki dzieciece - zielone emaliowane - w lesie

gałki dzieciece - zielone emaliowane - spacer 1  gałki dzieciece - zielone emaliowane - na mchu

Różne wzory emaliowanych gałek dziecięcych

Do tej pory realizowaliśmy już sporo zamówień na gałki emaliowane do pokojów dziecięcych. Część z nich projektowana była specjalnie do konkretnych pokoików. Deseń czy wzór na gałce emaliowanej dobrać możemy do tapety albo ozdobić rysunkiem ulubionego misia czy autka. Do pokojów małych królewien i królewiczów pasować mogą jaśniutkie gałeczki w kropeczki.

Gałki do mebli dzieciecych - białe w kropeczki

Dla młodych przyrodników wesołe gałki ze zwierzątkami.

Gałki meblowe ze zwierzątkami

Wspaniale wyglądają również jednolite kolorowe gałki ? które dobrać można rozmiarami lub kolorami. Drewniane bazy gałek emaliowanych impregnujemy olejami lub woskiem ekologicznym.

Dziecięce gałki
Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ: http://dotmanufacture.com/portfolio/galki-emaliowane-jednobarwne/
W przygotowaniu mamy gałki inspirowane dziecięcymi rysunkami , jeszcze o tym napiszemy?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz