Uchwyty DOT Manufacture

W naszej ofercie oprócz gałek umieszczamy coraz więcej podłużnych uchwytów meblowych. Są wśród nich uchwyty drewniane, które stanowią większość, ale znajdziecie również uchwyty szklane i stalowe.

Do jakich mebli pasować będą uchwyty?

Jeden klucz wyboru pomiędzy gałką i uchwytem meblowym to gabaryt mebla. Jeśli mebel jest duży, drzwi szafy wysokie i szerokie gałka mogłaby na nich „zniknąć”.

Drugim kluczem jest wygoda korzystania – jeśli szuflada jest ciężka, lub drzwiczki trzeba mocno szarpnąć aby je otworzyć dla części z naszych Klientów decyzja jest prosta – lepszy jest wtedy uchwyt.

Dębowe uchwyty z kolekcji BASIC

Kolekcja BASIC składa się z gałek meblowych w średnicy od 2 do 10 cm i podłużnych uchwytów meblowych w trzech krojach: ROUND, SQUARED I RECTANGULAR. Wykonujemy je w różnych szerokościach i długościach. W naszym sklepie internetowym uchwyty znajdziecie w standardowym rozstawie 128 mm (ROUND i SQUARED) oraz 160 mm (RECTANGULAR). Uchwyty w innych rozstawach wykonujemy na zamówienia indywidualne.

Uchwyty z kolekcji BASIC wykonujemy ręcznie, szlifując i polerując drewno. Impregnujemy je olejami w trzech kolorach: bezbarwnym, wybielającym, wenge.

Kolorowe uchwyty meblowe – stalowe i szklane

Różni je estetyka a łączą cechy techniczne. Uchwyty stalowe są minimalistyczne, mają łagodny kształt i żywe kolory w matowym wydaniu. Uchwyty szklane mają dość wyrazistą formę, kolory bardzo świetliste a szklana powierzchnia frontów uchwytów gładka i błyszcząca.

Podobny jest natomiast sposób ich czyszczenia, można myć je gąbką delikatnymi detergentami. Nie wymagają pielęgnacji.

Długie kolorowe uchwyty stalowe KOLOR są kompletem dla uchwytów industrialnych „z uchem” o tej samej nazwie. Wykonujemy je w czterech kolorach i dwóch rozstawach: 128 i 192 mm. Kolor uzyskany jest przez lakierowanie proszkowe, co daje gwarancję trwałości.

Uchwyty SZKLANE oferujemy w 24 kolorach, dopasować można do nich gałki szklane kwadratowe, okrągłe lub w kształcie heksagonów.