1. Zaproszenie do współpracy
 2. Ekspozytory i wzorniki
 3. Cennik detaliczny DOT Manufacture 2020.02.01
 4. Katalog DOT Manufacture 2018
 5. Modele 3D do pobrania

 

Zaproszenie do współpracy

Zapraszamy Państwa do współpracy z DOT Manufacture. Aby ułatwić Państwu pracę z naszymi uchwytami przygotowaliśmy modele 3D, wzorniki oraz ekspozytory. Dla firm współpracujących przygotowaliśmy rabaty rozpoczynające się od 10%. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego na adres b2b@dotmanufacture.com lub skorzystania poniższego formularza. W odpowiedzi prześlemy szczegółową ofertę współpracy.

Zapraszamy do korzystania z modeli 3D, których bibliotekę bedziemy na bieżąco poszerzać o nowe produkty.

  Chcę otrzymać powiadomienia o nowych produktach, modelach 3D, wydarzeniach


  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DOT Manufacture w celach marketingowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Przeczytaj informacje o Polityce Prywatności.

  Ekspozytory i wzorniki

  Dla łatwiejszego prezentowania uchwytów inwestorom proponujemy Państwu nasze ekspozytory i wzorniki w atrakcyjnej cenie. Integralną częścią ekspozytorów są wzorniki kolorów olejów. Wykonane są ze sklejki, szlifowane oraz zabezpieczone twardym olejem odpornym na zabrudzenia. Wymiary ekspozytorów to 37×44 cm. Mieści się na nich do 50 gałek/uchwytów w zależnosci od ich rozmiaru.
  Wzorniki emalii i szkła zawierają 24 kolory i wykonane są również na bazie sklejki.

  Na uchwyty do ekspozytora oferujemy rabat w wysokości 50%. Kod rabatowy prześlemy Państwu w ofercie w odpowiedzi na zapytanie z powyższego formularza.

  Cennik detaliczny DOT Manufacture 2020.02.01

  Pobierz

  Katalog DOT Manufacture 2018

  Pobierz

  Modele 3D do pobrania

  JUST ONE JUST ONEMMMMM gałki BASIC gałki BASIC
  4 5 6 gałki BASIC
  7 8 9 gałki BASIC