Rodzina gałek BASIC powiększyła się!

with Brak komentarzy

Punkt wyjścia – uniwersalne gałki do mebli

Gałki meblowe BASIC zaprojektowaliśmy z myślą o wnętrzach prostych, w stylu skandynawskim. Mamy sygnały od klientów, że często montują je także w pokojach nastolatków i pokojach dziecięcych a nawet w kuchniach.
I właśnie z myślą o zastosowaniu w kuchni do serii BASIC dodaliśmy podłużne uchwyty meblowe w trzech szerokościach: 20, 27 i 40mm. Uchwyty mają takie samo podłużne ułożenie słojów na froncie jak gałki BASIC.

Od początku chcieliśmy aby to były produkty uniwersalne. Dlatego też uchwyty proponujemy w dwóch wersjach ? z zaokrąglonym oraz prostokątnym zakończeniem.

Zobaczcie, oba kształty prezentują się wyśmienicie.

 

Poniżej dębowe gałki BASIC z uchwytami BASIC ROUND i BASIC SQUARED .

Aby dać pełną swobodę komponowania własnych zestawów gałek i uchwytów meblowych dodaliśmy do nich również dwie mniejsze gałki o średnicy 30 i 40 mm. I co najciekawsze, my jeszcze nie zdążyliśmy ich dodać do sklepu a wy już je kupujecie! 🙂 Czyli chyba telepatycznie się kontaktujemy. Wiecie, jak cieszymy się, że trafiliśmy w wasze potrzeby? Baaardzo!

 

Wieszaki dębowe – kontynuacja serii

A to jeszcze nie koniec 🙂
Aby postawić ?kropkę nad i? napiszemy jeszcze o wieszakach BASIC, które również są nowością w naszej ofercie.
Fronty wieszaków są identyczne jak w gałkach, jednak ich noga jest dłuższa, dzięki czemu po zamontowaniu ich na ścianie wygodnie będzie wieszać na nich torby, plecaki czy zarzucać ubranie.

Zaczęliśmy niespiesznie, z wieszakiem o średnicy 55 mm a już teraz proponujemy wam kilka średnic, przy czym największa ma 100mm.

Wszystko to wykonujemy z drewna dębowego, jak zawsze szlifowanego i wypolerowanego. Na koniec  zabezpieczamy drewno wybranym przez was olejem. Najczęściej wybieracie naturalny 🙂 , a do wyboru są jeszcze wybielający i wenge.

BASIC ? jedna rodzina a tyle możliwości! 😉