Koszty dostawy

Przy dostawach w Polsce możesz wybrać wybrać jedną z form dostawy:

  • Firma kurierska – wybranie dostawy kurierem oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas.
  • Paczkomaty InPost – odbiór paczki we wskazanym paczkomacie.
  • Odbiór osobisty ­ – zapraszamy po odbiór gałek do jednej z pracowni pod adres: Rydygiera 8, 01-793 Warszawa. Godziny odbioru ustalamy indywidualnie z Klientem – w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Koszty dostawy, które podajemy w tabeli poniżej dotyczą zamówień złożonych przez naszą stronę internetową:

Koszty dostawy

Dla zamówień indywidualnych naliczamy koszty dostawy w wysokości odpowiednio 15 i 20 zł. Jeśli opcja dostawy ustalona z Klientem wymaga specjalnej wysyłki kwotę sprawdzamy w aktualnym cenniku spedytora.

 

Dostawa poza granicami Polski

Wszystkie kraje UE oraz część pozostałych krajów mają skonfigurowane ceny przesyłek kurierskich w naszym sklepie. Jeśli nie znajdujesz swojego kraju, prosimy o kontakt na adres: info@dotmanufacture.com. W odpowiedzi otrzymasz informację dotyczące dokładnego kosztu wysyłki.

Prosimy pamiętać o kosztach cła i podatków, które ciążą na Odbiorcy.

Czas realizacji i dostawy

Realizację zamówień rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na konto bądź potwierdzenia przelewu.

Maksymalny czas realizacji Państwa zamówień to 14 dni + czas dostawy.

14 dni – termin ten wynika z procesu produkcji zamówionych przez Ciebie produktów, które wytwarzamy ręcznie w naszych warsztatach. Najczęściej jednaj udaje się nam wysłać Państwa zamówienia w terminie 7 dni.
Jeśli czas realizacji miałby się wydłużyć – poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

Czas dostawy w Polsce – firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. Przesyłki realizowane poprzez InPost trafiają do wybranego paczkomatu w terminie do 2 dni roboczych od nadania.

Czas dostawy za granicę – przy wysyłkach zagranicznych korzystamy z usług Standard. Jeśli zależy Ci na wysyłce ekspresowej, prosimy o kontakt na adres: info@dotmanufacture.com. W odpowiedzi otrzymasz informację dotyczące dokładnego kosztu i czasu dostawy.