Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

BASIC dębowe gałki meblowe 3 cm
Gałka meblowa SIMPLE 3 cm - w apartamencie SANHAUS w Sopocie
20,00 24,00  za 1 szt.
Kolorowe gałki do mebli DOT Manufacture - średnica 2 cm
Gałki do mebli na witrynce - 2 cm SIMPLE emaliowane
43,00 51,00  za 1 szt.
Kolorowe gałki do mebli DOT Manufacture - średnica 3 cm
Gałki do mebli w pokoju dziecięcym - SIMPLE emaliowane 3 cm
55,00 64,00  za 1 szt.
Wyprzedaż!
BASIC dębowe gałki / wieszaki 3 cm
BASIC dębowe gałki / wieszaki 3 cm
26,00  18,00  za 1 szt.
BASIC dębowe gałki meblowe 5,5 cm
Gałka dębowa BASIC na białej komodzie- DOTmanufacture
34,00 41,50  za 1 szt.
Wyprzedaż!
gałki do mebli BASIC - buk
Gałka dębowa BASIC na białej komodzie- DOTmanufacture
29,00  21,00  za 1 szt.
SIMPLE CONE
Gałki do mebli SIMPLE CONE - DOT Manufacture - wzornik olejów
20,00 24,00  za 1 szt.
Kolorowe gałki do mebli DOT Manufacture - średnica 4 cm
Komoda z gałkami SIMPLE emaliowanymi 4 cm
59,00 68,00  za 1 szt.
Kolorowe gałki do mebli DOT Manufacture - średnica 2,5 cm
Gałka do mebli emaliowana SIMPLE 2,5 cm
45,00 53,00  za 1 szt.
Drewniane gałki do mebli - średnica 4 cm
Dębowe gałki do mebli - BASIC 4 cm
23,00 30,00  za 1 szt.
Industrialny uchwyt meblowy KOLOR
Industrialny uchwyt meblowy KOLOR
Cena 43 zł / 55 zł
Skontaktuj się z nami: info@dotmanufacture.com
Gałki meblowe - dębowe - 3cm
Dębowe gałki do mebli - DOTmanufacture
20,00 24,00  za 1 szt.
Gałki meblowe - dębowe - 4cm
Gałki do mebli - drewniane - DOTmanufacture - galeria
23,00 27,00  za 1 szt.
Wyprzedaż!
Gałki meblowe - dębowe - 4cm
Gałki do mebli - drewniane - DOTmanufacture - galeria
16,00 19,00  za 1 szt.

Gałki i uchwyty meblowe DOT Manufacture w pokoju dziecięcym

Bazując na naszym doświadczeniu oraz wyborach naszych Klientów do pokoju dziecięcego proponujemy Państwu nasze gałki drewniane i emaliowane.

Dziecięce meble z gałkami drewnianymi

Rodzinom dla których najważniejszy jest kontakt dziecka z miękkim i przyjaznym, naturalnym materiałem polecamy uchwyty dębowe impregnowane naturalnym olejem, posiadającym certyfikat do kontaktu PZH do stosowania również w branży spożywczej. W zależności od stylu pomieszczenia wybierać można pomiędzy drobnymi gałkami o średnicy 2 – 3 cm, średnimi 4 cm i większymi 5,5 – 10 cm.

Drewniane gałki wkomponowane w mebel stanowią piękną jego ozdobę. Białe fronty meblowe eksponują nieregularne słoje drewna. Aby pokój wyglądał ciekawie można również pomieszać ze sobą gałki pod względem średnicy i np. na drzwiach szafy zamontować gałki 8-centymetrowe lub 10-centymentrowe a na pozostałych meblach drobniejsze. Mamy wtedy do dyspozycji wszystkie gałki z serii BASIC i SIMPLE. W serii BASIC gałki mają na frontach słoje ułożone wzdłuż a w serii SIMPLE w poprzek. Ułożenie słojów w poprzek wprowadza dodatkowe naturalne nieregularności w rysunku drewna, które stają się ozdobą gałek.

Niektórzy z naszych Klientów do mebli swoich pociech wybierają spore gałki z nóżką – ze względu na łatwość otwierania. Od strony technicznej jest to konieczne tylko przy meblach, których drzwiczki ciężko „chodzą” oraz przy ciężkich szufladach. Natomiast kiedy drzwiczki lekko się otwierają wystarczą najdrobniejsze gałki bez nóżki (w kształcie ściętego stożka) – co może być również być dobrym rozwiązaniem w przypadku małych pokoi.
Jeśli przy niektórych meblach byłoby dobrze aby pojawił się uchwyt podłużny – można je dobrać spośród trzech krojów uchwytów jakie mamy w naszej ofercie.

Szaleństwo kolorów – gałki meblowe emaliowane

Kiedy chcecie kolorem uchwytów stworzyć konkretny nastrój w pokoju dziecięcym lub nawiązać nimi do odcieni jakie pojawiają się na tapecie czy dywanie gałki SIMPLE emaliowane ułatwią Wam to zadanie. Wykonujemy je w wersji jednobarwnej w 24 kolorach. W zależności od średnicy gałki może ona stać się drobnym subtelnym barwnym punktem (w przypadku gałki o średnicy 2 cm)lub całkiem mocnym kolorowym akcentem (gałka 4 cm).

Uchwyty do pokoju nastolatków

Zdarza się, że Klienci omawiają z nami swój wybór uchwytów. Wtedy okazuje się, że dla starszych dzieci uchwyty meblowe dobrze gdyby były „z pazurkiem” lub na odwrót – wręcz niewidoczne. W pierwszym wariancie moglibyśmy zaproponować gałki z kolekcji FACES lub Kosmosy a także uchwyty industrialne KOLOR (oczywiście w zależności od koloru, gdyż jasno szare na jasnych meblach równie dobrze mogłyby być przykładem do wariantu drugiego (-; ). Również kontrastowy zestaw gałek emaliowanych mógłby zaspokoić potrzeby nastolatka.

Jeśli zaś chodzi o uchwyty wtapiające się w tło na pewno można wymienić serię uchwytów dębowych BASIC wybarwioną na kolor najlepiej pasujący do wnętrza oraz gałki emaliowane kolorem frontu zbliżone do koloru mebli. Możliwości jak zwykle jest wiele!